| ionut20133 a întrebat:

Buna seara TPU ce jocuri as putea juca de preferinta ceva supravietuire, medievale, strategie medievala, zombi, si alte genuri dar in preferinta as dori cam ce am mentionat mai sus *Multumesc* pe urmatoarele cerinte :

Operating System: Windows 7 Enterprise 64-bit (6.1, Build 7600)
Processor: AMD Athlon (tm) X2 Dual- Core QL-62 (2 CPUs), 2. 0GHZ
Memory: 4096 RAM
DirectX Version: DirectX 11
Name: ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (Microsoft)
Total Memory: 2298 MB

Funda ce-l mai bun raspuns.

2 răspunsuri:
| Alfred0703 a răspuns:

Crusader Kings II, Europa Universalis 4, Mount and Blade Warband, Mount and Blade With Fire and Sword, Seria Total War.

| Capsomanaju a răspuns:

Daca iti plac jocurile de moda veche incearca stronghold crusaderage of empires 2/3 sau age of mythology