| Durasex a întrebat:

Buna seara TPU big grin big hug Joc san andreas si am ajuns la misiunea aia "SUPPLY LINES" am trecuto mai greu dar am trecuto si acum nu mai imi apare nici o misiune si nu stiu ce trebuie sa fac m-am invartit ca prostu' prin joc 2 ore sa caut sa fac ceva si nimic thinking trebuie sa astept sau sa caut eu sa fac misiuni? pe harta nu-mi apare nimic nou sad

Răspuns Câştigător
| Anonymus314 a răspuns:

Am impresia ca te suna...

| Durasex explică (pentru Anonymus314):

Pai astept intruna sa ma sune si nu ma suna oare de ce?

| Anonymus314 a răspuns (pentru Durasex):

?, posibil sa fie totusi si o eroare, mai bine descarci o salvare cu misiunea facuta sau cu misiunea precedenta si o refaci...