| HeLLoKiittyGirl a întrebat:

Buna seara TPU! :*

Pe Pixie Hollow, pot sa cumpar diamante cu telefonul mobil? Adica stiti voi, cum e la Lady Popular, Stardoll si celelalte jocuri. Eu sa scriu acolo numarul de telefon, si sa imi trimita ei un mesaj pe telefon sau sa le trimit eu cu un cod.

Ca nu vreau sa platesc cu cardul.
funditaa

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Alinapopescu89 a răspuns:

Da, cu siguranta poti sa cumperi, eu prefer sa ma joc in varianta online pc, ceva jocuri similare cu diamante am jucat aici http://www.xjocuri.ro/tag/jocuri-cu-diamante sunt destul de interesante