| dulceata_5297 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar diamante pe lady popular, dar cum sa platesc? Se poate plati si fara carte de credit? Vreau sa imi cumpar cu banii de pe telefon, se poate?

Răspuns Câştigător
| VIPlidia a răspuns:

Mergi la banca din oras,si alege metoda de plata,SMS,si vei avea oferte diferite, alege banii care doresti sa ii consumi, si urmeaza instructiunile.

1 răspuns:
| LiIiA a răspuns:

Das merge dar nu stiu unde tresa dai acolo
dar trebuie sa dai un euro sau 2 ca sa iti dea ca-ti va banuti pe lady popular nasol stiu n-ai ce face asa cred ca ti-am fost de defolos daca vrei sa-mi dai fundita ma multumesc
asa ca vreaus a am 2 fundite ca deja am una(:Xlaughing)