| Smecheru_Cata_1989 a întrebat:

Buna seara/ziua TPU aseara mi-am descarcat cs go warzone si nu imi merge imi scrie: Failed to create D3D device! please see the following for more info

Ps: Am win 10

Răspuns Câştigător
| Burcea_Valentin_1999 a răspuns:

Pe windows 10 iti trebuiesc jocurile cumparate toate Microsoft ti le detecteaza indeiferent si o sa-i tot felul de errori iti sugerz sa iti schimbi windowsul din 10 in 8 sau 7

| Smecheru_Cata_1989 explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Multumesc

| Smecheru_Cata_1989 explică (pentru Burcea_Valentin_1999):

Dar Farming Simulator 17 de ce imi ruleaza?

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru Smecheru_Cata_1989):

Are alt fel de sistem

| Burcea_Valentin_1999 a răspuns (pentru Smecheru_Cata_1989):

Si n-ai pentru ce

5 răspunsuri:
| Smecheru_Cata_1989 explică:

Psbig grinau funda