| Melinte_Marius_1997 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste jocuri tari

4 răspunsuri:
| TyoღMarilynManson a răspuns:

Eu sunt fata in primul rand laughing pai eu ma joc de ceva timp un joc online care nu necesita instalare, si anume Wartune despre care nu se stiu prea multe, deoarece a aparut in 2012.Eu cred ca e ok jocul, dar depinde acum de fiecare.Am mai jucat si Assassin's Creed, acesta nu e online, si trebuie sa il cumperi, recent a aparut 3 si probabil ca il stiihappyMai e Minecraft, Counter Strike, World of Warcraft si cam atat laughing.

| Bogdi_Paul_1999 a răspuns:

War craft, GTA San Andreas, Need for speed, left 4 dead, world of Tanks

| sexymen a răspuns:

Pai... unjoc misto e tranformice mai sunt ledformice, gta san andreas 2 cs zombie, gta3, 4,5

| xxxAndreiPetrexxx6544231414 a răspuns:

Minecraft left 4 dead, Age of empire 2 si 3, Team fortres 2 si iti mai recomand Cortex Command.