| andyMD a întrebat:

Spuneti-mi niste jocuri PC tari.

Răspuns Câştigător
| Katczinsky a răspuns:

Alan Wake, Darksiders II, Kingdoms of Amalur Reckoning, Prototype 2 Proper, Sleeping Dogs, Spec Ops The Line, The Darkness II, Tom Clancys Ghost Recon Future Soldier. Astea le-am jucat si eu in 2012 si mi-au placut enorm. Sper ca te-am ajutat si Have fun!

| Meheツ a răspuns (pentru Katczinsky):

Din enumerarea ta numai Spec ops pare sa fie ceva de capu lui, in rest panarame, Ghost Recon e o mare mare dezamagire, darksiders2 e cam fumat, iar kingdoms of amalur nu pare sa aiba nimic nou.
Iti sugerez in schimb sa astepti pentru Hitman Absolution, am jucat demo-ul, e bestial. si pentru GTA V. se anunta un mare succes... sper sa nu fie la fel de mare succes precum Ghost Recon.
Daca iti place strategia si Japonia iti sugerez sa incerci Shogun2, un joc demential (inveti si istorie).

1 răspuns: