| miriapo7 a întrebat:

spuneti-mi si mie servere private metin 2 in care sa cresti repede, yang mult, sa ai armuri si arme lvl mare la negustori! mersi,. funda

2 răspunsuri:
| Rares20funde a răspuns:

Eu am jucat multe metine, acum nu mai stiu care sunt inchise si care nu... uite iti dau catevabig grin mondial mt2, blacknight mt2, apollo mt2, piarte mt2, gx mt2... multe altele. daca vrei sa gasesti tu mai repede, te sfatuiesc sa scrii pe google : top 100 mt2 private servers, si iti va da topul metinelor de la ora actuala.bafta!

| catalinradu92 a răspuns:

Pai tile dau pe rand mai intai pvm:MoonMt2, Metin2Fun acest metin are o cutie la negustoare care pica lucruri valoroase, mondialmt2 pica bani multi de la lvl 90

PvP:HammerMt2, Metin2 Light