| FCBayernMunchen a întrebat:

Buna spuneti-mi si mie toate partile din slender cum ar fi: 1. slender the eight pages 2.slender sanatorium?

Răspuns Câştigător
| WyndFTW a răspuns:

Nu exista mai multe parti..slender the eight pages e un joc si atat. celalt joc face parte dintr-un spin-off numit Slenderman's Shadow
si are 9 parti :

Sanatorium (August 12, 2012)
Hospice (August 21, 2012)
Elementary (August 31, 2012)
Mansion (September 8, 2012)
Claustrophobia (September 16, 2012)
7th Street (September 27, 2012)
Prison (October 8, 2012)
Slenderman's Shadow (Contains: Carnival, Christmas Special and all the previous maps on the new Unity engine) (January 12, 2013)
Slenderman's Shadow Demo (Contains: Sanatorium and the Christmas Special on the Unity Engine) (January 10, 2013)

Dar asa cum am zis e un spin-off happy din fericire Selnder numi va mai tortura visele cu Slendar 2 laughing

| Ady125 a răspuns (pentru WyndFTW):

+ Slender The Arrival. (versiunea aceasta costa si are mai multe capitole)

| WyndFTW a răspuns (pentru Ady125):

Slender The Arrival este mai mult un prequel cu un story, grafica mai buna..de 2 ori mai scary laughing + din pacate cum ai zis costa...