| Chriss5Kiki a întrebat:

Stie cineva cum pot sa schimb numele unei pagini pe Facebook?

Răspuns Câştigător
| LoreStar1 a răspuns:

Deci daca e administrata de tine trebuie sa ai un Panou de Administrare si apesi pe Editeaza Pagina si selectezi Actualizeaza Informatiile si la Denumire schimbi numele(la mine facebook-ul e in romana). Sper ca te-am ajutat!

4 răspunsuri:
| FlorinDGF a răspuns:

Dai la setarile contului si iti apare nume nume utlizator e-mail... etc. dai editeaza la nume si scrii noul nume care il vrei si salveziwinking funda?

| Sictirr a răspuns:

1.Intri pe pagina ta
2. Dai click pe descriere, apoi pe editeaza si o sa-ti apara ca esti la INFORMATII DE BAZA.
3. Gasesti Denumire si ti-l schimbi (mi se pare ca il poti schimba de 6-7 ori)

| Helen022 a răspuns:

Acolo unde te deconectezi sunt si 'setarile'. Acolo iti poti schimba numele, parola, adresa de e-mail etc.

Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| Theo_LOve_InDra_1999 a răspuns:

Da... da click pe actualizeaza informatiile si acolo vei putea sa schimbi numele.
sper ca te-am ajutat TPU.