| Floricikpurpurie a întrebat:

Cine stie cum pot sa schimb numele unei pagini de pe facebook?
Cel mai rapid si folositor raspuns primeste funda! :*

Răspuns Câştigător
| Kiddaly a răspuns:

Intri pe pagina, dai la Editeaza pagina; Actualizeaza informatiile despre pagina
In partea de sus o sa-ti apara niste categorii (Informaţii despre pagină Roluri de administratorSugestii din partea publicului) Dai pe Informatii despre pagina, iar acolo iti va aparea prima NUME... In dreapta o sa-ti apara editeaza click pe el si scrii noul nume apoi click pe SALVEAZA

| dReaml a răspuns (pentru Kiddaly):

Am incercat si cand dau pe "editeaza" nu merge imi scrie numele pagini apoi [?].

| Floricikpurpurie explică (pentru dReaml):

Si mie la fel nu stiu de ce... sad

| dReaml a răspuns (pentru Floricikpurpurie):

Acum am aflat si eu, pentru ca paginile cu 200+ likes nu pot schimba numele happy

| Floricikpurpurie explică (pentru dReaml):

Aaa de ce? Pagina mea are 467 like`s si voiam sa schimb numele...Dar asta e mersii happy