| vasibunul a întrebat:

Buna stiti cum pot sa aflu o anume locatie in minecraft, adica am construit o casa dar find incepator nu stiu exact unde este casa va rog daca stiti sa imi spuneti cum. DAU FUNDA VA ROG MULT

Răspuns Câştigător
| Emi23 a răspuns:

Puneci reimini map si vei vedea este un mod foarte bun daca til pui puneci optivine merge mai bine minecraftu si see vede mai bine.

| vasibunul explică (pentru Emi23):

Dacapoti sa i-mi lasi si mie un linkde unde sa descarc reimini map

2 răspunsuri:
| TudyCFR a răspuns:

Pai cauta pe harta cu coordonate sau cauta mai amanuntzit. Eu nu am patit niciodata