| Anghel_Lorena_1997 a întrebat:

Stiti cumva site-uri sau jocuri (de fete) care pot fi instalate si in calculator.Dar din acelea gen: jocuri de gatit; de imbracat
Din acelea cu multe nivele de preferabil cu fashion

Răspuns Câştigător
| DarK666 a răspuns:

IMVU- E un joc in care iti alegi un caracter il imbraci cum vrei tu sunt camere facute unde te intalnesti cu alti jucatori(Fete-Baieti), Second Life(La fel ca cel mentionat mai sus doar ca poti controloa miscariile caracterului)....si altele nu stiu cam astea se joca prietena mea laughing))

1 răspuns:
| Anghel_Lorena_1997 explică:

Dau fundita