| BoGhDaN a întrebat:

Nu stiti un site de jocuri de descarcat si gata instalate

Răspuns Câştigător
| JaJe a răspuns:

Nu iti recomand jocuri gata instalate, fiindca sunt sanse ca multe din ele sa nu iti mearga.

Atunci cand instalezi un joc, automat se instaleaza si registrele necesare ca sa faca conexiunile intre sistem si joc, dar daca descarci un joc gata instalat, asta ar inseamna fara sa aiba instalat registrele.sunt sanse sa nu iti mearga, nu zic ca NU iti merge sigur! ca stiu ca au fost unele jocuri care au mers bine. Doar ca atunci cand vrei sa faci update la acel joc, patch-ul respectiv nu iti va recunoaste jocul, iti va spune pur si simplu ca nu il ai instalat. Deci e mult mai avantajos daca il instalezi!

Numai bine!