| Love19 a întrebat:

Buna. Stiti cumva un program care incearca mai multe parole pana o gaseste pe cea buna? Sa mearga si pentru conturi de pe site-uri. Multumesc. happy

3 răspunsuri:
| Vlad5631 a răspuns:

Cu alte cuvinte vrei sa spargi un cont cu un program de brute force, am sa te lamuresc de acum, daca acel cont este de facebook, google, yahoo nu vei reusi deoarece:
1:siteurile de genul sun protejate contra asa ceva
2:vei avea nevoie de foarte multa putere de procesare si va lua extrem de mult
3:majoritatea parolelor acum sunt criptate wpa2 ceea ce inseamna ca este imposibil sa le spargi cu un program de genu ala, detaliaza ce fel de cont vrei sa spargi si poate de pot ajuta.

| Love19 explică (pentru Vlad5631):

Este un joc numit Stardoll.

| DroGhys a răspuns (pentru Vlad5631):

Eu vreau sa imi recuperez un cont de skype vechi si nu mai am decat username. se poate sa aflu parola?