| irinainna01 a întrebat:

Buna stiti site-ul acela lady popular?mi-a furat o fata contul mi-a schimbat parola si emailul si vreau sa o raportez stiti cumva cum pot lua legatura cu cei de la lady popular?

Răspuns Câştigător
| ingerashingerash a răspuns:

Da il stiu uite cand intri trebuie sa apra sau sa scrie undeva sus contact dai acolo si sunt adrese de email si nr de tel ii poti contacta si rezolvi aceasta problema dar daca acest cont era pe emailul tau il poti recupera dand click pe am uitat parola
oricum nu prea o sa mearga daca tia schimbat emailul daca era ed lv mare imi pare rau da nah uite contul meu eu nu ma mai joc iar tie iti trebuie
nume : patricialaitin
parola: inimamea
imi dai fundA?
cp sper ca ti-am fost de ajutor
daca nu mai am bani scuze dar am dat cuiva tongue