| Remiel a întrebat:

Bună știu că probabil nimeni nu o să mă ajute dar am avut un cont de steam a fost spart o poveste lungă dar am un nou cont și aveam un karambit pe vechiul cont și cer dacă îmi poate dona oricine un cuțit (orice) pe csgo. Acesta e link-ul profilului meu
https://steamcommunity.com/profiles/76561198863903340/

Răspuns Câştigător
| IonutR1 a răspuns:

Realizezi ca poti sa iti recuperezi cont-ul de steam, chiar daca parola, email-ul si nr de telefon a fost schimbat? Nu e asa greu. Iti spun asta din experieta pentru ca mi-a fost spart cont-ul, mi-a scos email-ul si tot. Singurul lucru de care ai nevoie este o poza cu un email de la steam pe care sigur l-ai primit cand ai cumparat un joc sau un item in care apare numele cont-ului si tot ce au ei nevoie, iar tu trebuie sa faci un simplu ticket! Daca deja a trecut mai mult timp de cand ti-a fost luat cont-ul, e posibil sa nu mai ai acel karambit, dar macar ai restul jocurilor! Imi zici daca vrei sa te ajut! Bafta!

1 răspuns:
| Ronnix a răspuns:

Ai dreptate. Nimeni nu te va ajuta cu un "karambit" pe CS:GO.