| Nicolae_Eduard_Mihai_1996 a întrebat:

Care este cel mai bun cutit (Karambit) din CSGO?

Răspuns Câştigător
| Ryuunosuke a răspuns:

Dacă te referi la cel mai scump cel mai probabil este Karambit Gamma Doppler, dacă te referi la damage, nu contează, toate cuţitele/armele din cs:go dau acelaşi dmg(referindu-mă că dacă ai un awp dragon lore dă acelaşi damage ca un awp fără skin, nu că dacă ai un awp dai acelaşi dmg ca knife-ul)

2 răspunsuri:
| Amplifier a răspuns:

Depinde ce vrei sa zici prin "cel mai bun", indiferent ce skin ai pe el, o sa aiba acelasi damage in joc.
Ai aici o lista cu toate karambit-urile din joc:
https://csgostash.com/weapon/Karambit