| Laura073 a întrebat:

sunt membru nou la TPU. si nu stiu exact cum funcitoneaza lucrurile pe aici. dar stie cineva cum poti sa ai mai multe generatii pentru The Sims 2? ma refer in sensul ala cand creste si trebuie sa ii ti ziua cu tort, etc. Adica, eu ma joc de cativa ani sims (season, pets, bon voyage, night life,...) doar sunt doar generatile astea: bebe nou nascut; copil de cativa anisori; copil, adolescent adult, batran. Si eu am vazut filmari pe youtube ca mai exista inca o generatie intre adult si batran. Cand copii erau deja adolescenti sau chair adulti si parintii "aveau vreo 50 de ani " si aveau parul putin incaruntit, erau mai grasi, mai cocosati dar nu de tot batrani. Sper ca ma-ti inteles! Daca poate cineva sa ma ajute. o adresa. ceva. Multumesc!

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

E posibil sa fi fost vreun mod...nu prea poti sa-ti dau mai multe detalii, doar dau cu presupusu
http://www.modthesims.info/browse.php?gs=1