| RoxxuInna a întrebat:

Ce ati alege dintre a fi copil/ a fi adolescent/a fi adult?

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Copil, fără griji și nevoi și cu o mamă foarte iubitoare și protectoare!
Pa, pa.

| Liviu a răspuns:

Ce as alege...
As vrea sa raman asa cum sunt ' adult '
Prefer sa am probleme, sa am un seriviciu, o familie, copil, or copii
Mie nu mi-a placut asa de mult copilaria (poate ca nici nu am avut o copilarie frumoasa. )
Cred ca sunt singuru care sa bucurat ca a crescut xD
Am renuntat la tot ce tinea de adolescentabig grin
Orcum a fost draguttongue
Inainte... aveam cerceii, parul lung.
Dar o data ce cresti vezi lumea cu alti ochii
Inainte ieseam in evidenta destul de usor...
Pot spune ca unde ma duceam eram fixat lejer nu trebuia sa ma chinui
Acum m-am tuns si mi-am scos cerceii ^^
Mam bucurat de ce ' copilarie ' am avut.asa cum a fost.
A fost copilaria mea!
Orcum o data si o data trebuie sa ne maturizam nu?
Hehe...

| Alyra a răspuns:

Adolescentă. love struck Mi se pare cea mai frumoasă perioadă a vieţii. Nu cred că e nevoie să spun de ce. happy

| Larysa13 a răspuns:

Adolescentwinking

| Ralluca25 a răspuns:

A fi adolescent love struck Adult nu că aș avea multe responsabilități și copil să fi așa mereu... neeah laughing adolescent e mai frumos happy

| Insanity a răspuns:

Sunt adolescenta...asa ca asta as alege laughing
Pentru ca nu trebuie sa-mi spuna cineva ce trebuie sa fac, pentru ca pot sa plec oriunde cand cineva ma enerveaza, pentru ca nu am grijile unui adult, dar si pentru ca nu sunt considerata ca fiind un copil mic.Simplulaughing

| Annd a răspuns:

Bătrân cu pensia mare

| PinguinuL a răspuns:

Copil.

| RominaMaria96 a răspuns:

Adolescenta

| Emilia23 a răspuns:

Adolescent.

| Emilia23 a răspuns:

Copil*.scuze

| Justme_5871 a răspuns:

Adolescent

| TheHoRror a răspuns:

Copil pentru ca...e bine sa nu stai cu grija zilei de maine, e fain ca cele mai mari probleme ale tale sa fie 1+1 sau funditele de la pantofi sa iubesti un ursulet caruia daca i s-ar intmapla ceva ai plange toata ziua pana ai gasi altul, iar daca esti inca"mic"nu te poti gandi sa pui etichete oamenilor...acum asta a fost parerea mea a ta nu stiu care este

| Frunziix3 a răspuns:

Copil exact cum sunt acum!
Pentru ca fac ce vreau si nu am nici o grija.