| Avon_8981 a întrebat:

Fundaaa+vot!
Am instalat The Sims 2 apoi am instalat The Sims 2 Season si dupa The Sims 2 Pets.
Azi am descarcat The Sims 2 Voyage si nu mai merge nimic.straight face
Imi scrie " You are running the wrong version of The Sims 2.Please run The Sims 2 Bon voyage instead.
Please Heelpstraight face

Răspuns Câştigător
| pisoiul007 a răspuns:

Cred ca apare o eroare pentru ca ai instalat prea multe din aceiasi versiune ca asa mi s-a intamplat si mie...raspunsul este: "dezinstaleaza ce iti blocheaza jocul" bafta si astept fundoi!

1 răspuns:
| pisoiul007 a răspuns:

Mersi pentru fundita big grin e speciala ca e prima laughing