| Dnnx a întrebat:

Buna TPUbig grin in sims 3 am facut am o familie cu 2 adulti care au un copil pe care l-am facut dupa ca i-am bagat in casa si nu vreau ca adulti sa se faca batrani si am dat acolo sa nu mai creasca si nini copilul nu mai crestea si am luat un tort si l-am facut putin mai mare si acum vreau sa mai creasca si nu mai pot sa folosesc tortul. pe copil nu ma lasa sad ce sa fac help me big grin va rog dau funda happy

1 răspuns:
| tomitzaa a răspuns:

Poti sa folosesti faza cu tortul doar o data! exista in setarile jocului o chestie in cate zile de joc sa imbatraeasca! e acolo la options si te uiti acolo