| Grecu_Andreea_1985 a întrebat:

sunt un mare fan Fnaf dar am o nelamurire:
Mangle e baiat sau fata?
Marionette e mama lui Golden Freddy?
Toy Chica si restul animatroanelor Toy erau incarcate cu chipuri malefice?
Chica e baiat?
Fnaf World-ul e un joc pentru copii?
Mangle, BonBon si restul animatroanelor noi din Fnaf 2 sunt versiunile feminine ale animatroanelor din Fnaf 1?

Multumesc.

2 răspunsuri:
| Nitu_Andrei_Valentin_1995 a răspuns:

Mangle baiat,de marionette nu stiu sigur, dar nu cred c ca e mama nimanui, erau suflete de copii nu malefice, fnaf worldul e pentru toate varstele atata timp cat iti place, si marionetele din fnaf 2 nu sunt versiunile feminine ale celor din 1

| Papushicafrumusicakiller a răspuns:

Mangle e fată,apare în ladies night la fel si Chica,Puppet nu e mama lui Golden Freddy, It's been so long e fan made, Toy Chica si restul toy-urilor nu aveau chipuri malefice, FNaF World este pentru oricine, Scott a spus că a încercat să facă o versiune cute a lor, Toy-urile din FNaF 2 nu sunt versiunea fete din FNaF 1, Dar exista BonBon (versiunea fata a lui Bonnie, Toy Bonnie.) Sper ca te-am ajutat big grin