| marinelmomoratoiu a întrebat:

Buna
Tocmai ai instalat gta 4 si nu ma lasa sa intr in el
imi apare : Grand Theft Auto 4 Serial Entry.
Eu am unlock request code PPMGW-JF2GW-J7CLR-SZDJC-QZ8UC-WZ4Y9-2MSL4-UU7AQ-ZDB3
Daca imi spuneti si mie SERIAL pentru acesta
Dau

Răspuns Câştigător
| TeddyPaul a răspuns:

TKCK2-DT363-4G97X-4CTDK-3Q3WY

GY48G-JJRB7-XQJ4M-XYP8Q-VJ26Y

incearcale! BAFTA

| marinelmomoratoiu explică (pentru TeddyPaul):

@TeddyPaul ADD Y! M noaghea.marian si intra la mine in calc cu team viwe33r

2 răspunsuri:
| raulwwe a răspuns:

Nu trebuie nici un serial cand intri in joc. Daca l-ai instalat cum trebuie si are tot ce trebuie atunci bagi crack de la razor.Gasesti pe google(siteuri cu t o r r e n t uri) crackul, il bagi unde ai instalat gta-ul si intri in joc.Dai skip la Social club.Bafta!