| vladbosul a întrebat:

Tocmai am terminat call of duty 4 si ma plictisesc acum. Dati-mi si mie niste idei de jocuri gen call of duty. PLEASE! cel mai bun joc primeste funda!

Răspuns Câştigător
| GodBine a răspuns:

Incearca niste jocuri online gen:
Counter strike
Call of duty modern warfare 2
delta force 2
Nfs carbon
Assasin Creed

4 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Daca l-ai terminat incearca si multiplayer-ul si sigur vei scapa de plictiseala.

Succes!

| bdn23 a răspuns:

Eu le-am terminat pe toate! Si acum de plictiseala joc pes 2010 laughing. Nu trebuie sa ai cel mai performant calculator din lume ca sa iti mearga!

| CineTeCrezi a răspuns:

Termina toate call of duty-urile, termine seriile gta si seriile assassin creed

| GodBine a răspuns:

Mersi de funda big grin