| Buly2698 a întrebat:

Auziti...care poate sa-mi dea si mie niste idei de jocuri gen call of duty ca am terminat toata seria si nu stiu ce sa ma mai joc... dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| EverthingIsPermited a răspuns:

Battlefield,Section 8(3rd shooter), Portal 2, crysis, left 4 dead, Far Cry, si daca mai vrei mai ia-ti de aici http://www.gamespot.com/......games.html

| Buly2698 explică (pentru EverthingIsPermited):

Mersi mult e foarte folositor big grin

2 răspunsuri:
| MicroCip a răspuns:

Poi incearca Pokemon Colection la sfarsit este destul de greu sa-l treci nici eu nu l-am terminat, SmackDown Vs Raw 2011 care il poti face cu pcsx2 si iei tutorial de pe net, bakugan dar nu sunt sigur daca este pentru pc sunt o gramada de jocuri daca nu ti le plac astea mai lasa calculatorul si mergi cu prietenii sau prietena la plimbare