| bogdan5468 a întrebat:

Buna toti pentru unu sau TPU.Am o intrebare referitoarea la GTA SAN ANDREAS.Eu am instalat un mod cu zapada (snow mod) si nu mi se deschide gta san andreas.As vrea sa il dezinstalez dar nu stiu cum am computer cu limba romana......Cum dezinstalez modul? Dau fundita.

Răspuns Câştigător
| PCinfo a răspuns:

Reinstalarea jocului o sa rezolve problemele.Sau incearca sa elimini toate fisierele adaugate in folderul cu jocul, doar cele adaugate!
Funda?

1 răspuns: