| bugmafiaextreme a întrebat:

Buna tp am un psp mi-am updatat psp-ul pana la versiunea 6.60 si am incercat sa-l modez cred ca ala cu care am incercat sa-l modez avea virusi deoarece cand apas sa-l deschid dar se aprinde doar becul verde si becul portocaliu cand se incarca va rog spuneti cum fac sa-l rezolv please

1 răspuns:
| pr0z0r a răspuns:

Frate ar trebui sa apesi pe butonul acela de aprindere in sus laughing si il ti asa pana se aprinde... si+ca becul portocaliu se aprinde doar cand mai ai 10-20% baterie la psp.
Versiunea 6.60 e net si ceva mai putine jocurihappy eu ti-as recomanda se te duci la un expert si sa ii zici problema eu zic ca este vina versiunii dar, daca te duci la un expert ii zici in felul urmatorbig grinomnule vreau si eu vesiunea 6.20 pe acest play station portable si mai am o problema:cand se incarca mi se aprind aceste 2 beculetehappy

sper ca te-am ajutat :d
fundita?smug