| BogatasuDeKat a întrebat:

Buna TPU.A-s vrea un joc cu violenta cu bataie ca in videoclipul acesta:http://www.youtube.com/watch?v=3WgWMgGrZDY Inafara de sleeping dogs.Cel mai bun rasp primeste funda

2 răspunsuri:
| roormaf12 a răspuns:

ManHunt
Mafia II
LA noire
GTA 4
True Crime NY City
Just Cause 2
Postal 2
Vezi ca unele din jocurile care ti le-a dat GeooSiAtat sunt pentru PS3/Xbox 360.

| GeooSiAtat a răspuns:

Poi..sa vedem.Ar putea fi seria intreaga de jocuri GTA.(Cele mai ok ar fi GTA3 si 4)Chiar daca nu e onlinethinking
Carmageddon, Soldier of Fortune, God of War, Gears of War 2, MadWorld, Manhunt, Postal 2.
Sper ca te-am ajutatbig grin