| Blejusca a întrebat:

A-si vrea sa am si eu un cont webkinz dar nu pot am incercat multe variante dar nici una n-a fost buna, pentru asta va intreb pe voi...
Cine are un cod webkinz si poate sa imi dea sa zica"Eu am si pot sa-ti dau"
Cine n-are inima nici sa nu raspunda dar cine poate sa imi dea si adresa lui(ei) de mess ca sa-mi zica codul
Dau funda pentru cel care imi spune si are inima buna, nu reaoh go on

1 răspuns:
| ema1ih a răspuns:

Am eu un cod, dar e folosit... Dar poti sa intri pe webkinzromania.ro acolo sunt concursuri zilnice si poti castiga ca premiu UN COD WEBKINZ NEFOLOSIT sau sa trimiti ceva la revista webkinz(tot de pe site-ul ala) si se trsge la sort si poti castiga un cod webkinz.