| Tavi_4115 a întrebat:

Buna ziua/seara prieteni. As dori sa va rog ceva foarte mult... De cand sunt pe Ourworld nu am stiut ca pot face gems fara bani si acum toti rad de mine pentru ca am level 21 si nu arat bine va rog foarte frumos! Dati-mi si mie un link o adresa de mess ceva si as vrea sa va intreb ceva se poate ca pe ourworld sa ai codul v0.5 beta hack fara >bani? Daca da va rog adaugati adresa aceasta de mess: tavii_10 fiecare cod e binevenit Multumesc! happy

1 răspuns:
| PaulDaBoss a răspuns:

Iati Ourworld toolbar pentru ca un cod de gems! Iti da in fiecare saptamana 10 gems.Ai grija ca codul merge doar o singura data! FUNDA