| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Acum 1-2 ani jucam un joc multiplayer pe facebook cu dinozauri. Am tot stat cu gandul la el in ultima vreme si vreau sa-l rejoc dar nu mai stiu cum se numea. L-am cautat in lista de jocuri jucate pe facebook dar nu l-am gasit :\
Ma poate ajuta cineva cu niste nume?

6 răspunsuri:
| AnNéVidoff a răspuns:

Dragon City? :? happy
Funda?

| anonim_4396 explică (pentru AnNéVidoff):

Nu, am aflat de ce nu gaseam jocul, a fost oprit sau ceva de genu. Jocul se numea Neosaurs.

| mezeisilviu a răspuns:

Dragon City sau monster legends sau Dino Hunter: Deadly Shores sau 3D Jurassic Sniper
laughing) funda "_"?

| Chirila_Mihai_1977 a răspuns:

Dragon city? Sau monster legends

| Chirila_Mihai_1977 a răspuns:

Funda?

| Chirila_Mihai_1977 a răspuns:

Monster legends funda?