| SoariceDani a întrebat:

acum un an mi-am cumpărat Xbox one și am plătit pe luna cam 100 de lei pentru a îmi da toate jocurile inclus gta 5 premium, după ceva timp dispăruse gta 5 ul și nu am mai plătit pentru acea opțiune, acum am jocul in sine de vreo 2 luni dar m-am jucat doar de câteva ori pe el, observasem ca nu ma pot juca online dar nu băgăm de seama, in seara asta am intrat in Xbox Store, am pus codul redeem pentru el și după tot nu îmi apare ca ma pot juca online, trebuie sa activez eu ceva sau sa fac altceva? Dau fundița, sper sa ma ajutați cât mai repede happy

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti trebuie Xbox Live Gold pentru online,

2 răspunsuri:
| SoariceDani explică (pentru Wr3nch):

Serioshappy? chiar daca cumperi cd ul si premium edition ul mai ai nevoie si de asta?

| Wr3nch a răspuns (pentru SoariceDani):

Mai da, pentru ca premium edition iti da niste iteme si bani in plus. Asta e singura diferenta. Ca cumperi pe disc sau digital, tot iti trebuie live gold pentru mp