| samynța a întrebat:

Bună, TPU! Aici aş vrea să răspundă doar cei care joacă THE SIMS 3. big grin. Cum fac să vină poliţia atunci când intră hoţii în casă? Am pus alarmă, nu de incendiu! De aia de hoţii, BURGLAR ALARM, ceva de genul... şi nu merge, hoţul fură tot. DAU fundă!

Răspuns Câştigător
| cozmalau a răspuns:

Pai nu prea functioneaza alarmele, dar poati da telefon la politie!

| samynța explică (pentru cozmalau):

Am incercat, si politia era cu hotul in casa, dar nu l-a arestat, si mi-a dat si amenda!

1 răspuns: