| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.batting eyelashes

Am ai eu o problemasad. Ieri mi-am instalat War of Angels(un joc) si mi s-a dat restart la calc fara sa nu fac nimic.Am inteles ma gandeam ca e de la joc dar azi mi s-a intamplat la fel s-a restartat singurr cryingcrying. De ce se restarteaza singur? Fundaabig grin

3 răspunsuri:
| 84738493 a răspuns:

Unele jocuri sunt doar pentru. a strica calc. sterge jocul si de pe desktop si din recicle bin si grabestete pana nu se strica de tot nu uita ca ai promis funda big grin

| gorge a răspuns:

Buna TPU! Poi n-am ce sa iti fac.
E de la joc! Dac tot ti se mai intampla, incearca sa-l stergi din Control Panel din START. Dupa ce intri in Control Panel dai add or remove si cauti jocul ii dai remove in dreapta sai il stergi din dreapta pe un buton care scrie.
Dac tot mai se da restart inseamna ca trebuie sa faci windonsul.

| Zenithf a răspuns:

Ai o problema cu memoria, ma intreb? Vezi mai intai cat spatiu ai pe C, daca ai sub 200 MB liberi atunci fa mai mult loc. Pot fi si alte cauze, procesorul sa se supraincalzeasca, vezi daca cooler-ul de pe el nu este prea incarcat cu praf. Apoi verifica sursa de unde ai luat jocul, ma indoiesc ca are virusi dar sigur nu poti fi niciodata.