| Vodkaa a întrebat:

Am o problema... am incercat sa downloadez jocul IMVU si la downloadare mi-a dat o eroare. Am incercat sa o repar si am mutat fisierul NSISdl.dll din folderul in care statea si acum nu ii mai gasesc folderul. Ma puteti ajuta? Poate sa cautati fisierul si sa imi spuneti in ce folder sta. Stiu ca e in C:WINDOWS:Temp.
atat. FUNDA pentru un raspuns care ma ajuta.

3 răspunsuri:
| DeeaVonP a răspuns:

Ia-ti un AntiVirus inainte de a descarca un joc ca IMVU! Depinde si ce Windows aiwinking Mai muta din fisiere si mai intereseaza-te de acel joc! happy

| Vodkaa explică (pentru DeeaVonP):

Da dar nu asta ma intereseaza pe mine acum..sau nu in mod special. am alt joc care se pare ca nu se deschide daca fisierul acela nu e in folderul lui...

| ElenaDiana2000 a răspuns:

Cauta cu ajutorul comenziiRUN