| Metals25 a întrebat:

Buna TPU am auzit ca pe beta la world o tanks iti da 250 gold pe zi.este adevarat? funda!

3 răspunsuri:
| Borderline a răspuns:

Chiar daca ar fi adevarat "BETA" inseamna testare. Adica: Ti se ofera posibilitatea sa testezi continutul nou inaintea publicului si ai datoria sa rapotezi toate erorile, bug`urile etc. Iar dupa conturile vor fi sterse. Sau se vor tine sesiuni ex doar sambata de la 15:00-22:00 vor fi deschise serverele beta.

| doarintrebatima a răspuns:

Nu!

| PuFarineGrathysLado2yLey a răspuns:

Beta = Versiune de Testhare.Deci poate e true dar eu zica nuz