| thenight a întrebat:

Buna joc jocul WORLD OF TANKS pe serverul europen si dupa unele lupte primeam gold dar acum ca nu mai este beta nu mai prea primesc imi poate spune cineva de ce sau cum sa fac sa primesc fara sa pun bani reali in joc

Răspuns Câştigător
| Dash a răspuns:

Nici de acum inainte nu o sa primesti. Fiindca acum jocul nu mai e in varianta Beta, adica nu mai e in curs de testare...

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Exista concursuri si evenimente la care se mai da gold, ia si urmareste site-ul oficial. Varianta simpla e sa il cumperi, desigur. A, da, si mai sint si o gramada de competitii de WoT de la ESL, inclusiv 1 vs 1.