| Antonio360 a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar minecraft premium prin paysafecard. Din cate am inteles dupa ce il cumpar voi primi un mail de la mojang. Intrebarea mea este : in cat timp voi primi acel mail? De asemenea as vrea sa stiu daca acel mail va contine un giftcode cu care imi voi obtine contul premium sau totul este automat iar contul va deveni singur premium si prin mail sunt doar anuntat ca plata a avut succes bla bla bla. Vreau sa primesc raspunsuri doar de la cei care au cumparat jocul. Multumesc anticipat big grin

3 răspunsuri:
| AnGel032 a răspuns:

Eu acum iti zic cum a fost in 2013 cand mi-am cumparat eu: Mi-am luat cu PayPal, dar nu cred ca e vreo diferenta. Iti faci cont, intri in el, te duci la Store sau dai "Get Minecraft". Faci ce iti zice acolo. Dupa, primesti un mail : imgur.com/8DoVF4S (E o poza, te asigur ca nu e nici un virus). Apesi pe link-ul pe care ti-l trimit ei. Oricum, nu are ce sa ti se intample. Sper ca te-am ajutat!

| TiberiuFasole a răspuns:

Nu, din cate stiu nu e nici un mail, eu am cumparat fara nici un mail. instantaneu a fost la mine.

| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

Mailul o sa-l primesti in maxim 2 zile. O sa iti zica in el ca plata a avut succes si toate cele. Succes si bafta la joc!