| Apostoiu_Matei_2000 a întrebat:

Toti prietenii mei se lauda ca au Minecraft Premium cumparat prin PaySafeCard. Eu inca nu am PaySafeCard si as vrea sa imi cumpar Minecraft-ul prin SMS. Daca gasiti unul dintre voi un link de unde pot sa il iau prin metoda de plata sms, va rog, sa imi dati si mie link-ul. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TechGuyTpu a răspuns:

Nu poti cumpara cu mobilul.In schimb trebuie undeva pe unde stai tu sa fie un magazin care vinde paysafecards.Se pot vinde doar in valoare de 25, 50, 100, 200 lei.Deci cumperi unul de 100 lei, te duci pe minecraft.net selectezi paysafecard, bagi codul si gata

4 răspunsuri:
| TheAndi22 a răspuns:

Nu poti cumpara Minecraft-ul prin SMS.

| floppy98 a răspuns:

Https://www.paysafecard.com/......ps?/ro-ro/

Intra aici, cauta atent pe pagina "Cautare punct de vanzare"
iti va da locurile de unde iti poti cumpara un paysafe card
in general se pot cumpara de la posta, banci etc.

| Gameur379 a răspuns:

Cum procedez sa îmi cumpăr prin paysafecard un bon de 100 lei si sa mi-l bag in minecraft?

| Informativul a răspuns (pentru Gameur379):

Te duci la un magazin mai maric din zona si acolo e un tonomat apesi pe semnul cu paysafecard, alegi cat vrei sa bagi (25, 50,100)bagi bani si daca iti cere emailul de recomandat baga-l si dai next.Astepti un pic pana iasa o hartie si asta e ai un cid de paysafecard!