| catalyn315 a întrebat:

Am descarcat azi un Leis ( silent aim ) pentru counter-strike. E descarcat de aici : http://fisierulmeu.ro/48CKZQVF7MS6/Silent-Aim-rar.html.
Nu stiu cum sa fac sa il activez. deci intru in cs, il bag in bara, execut Leis.exe iar apoi intru pe un sv. am facut asa si nu merge :( cine ma poate ajuta?

4 răspunsuri:
| catalyn315 explică:

Nu merge link pentru acel cfg. Poti sa mi-l dai pe mess? id : catalincatalin66. Iti dau funda daca merge

| catalyn315 explică:

Are virus lol...

| Disperatu a răspuns (pentru catalyn315):

Nu este virus.Asa ti-l ia antivirusul tau.

| Disperatu a răspuns (pentru Disperatu):

Opreste antivirusul si dupa o sa iti mearga.