| AndreiMihai91294 a întrebat:

de curand am aflat de silent-aimul "leis" si am vrut si eu sa-l iau
Cand bag csul in bara si deschid Leis.exe mi se inchide tot csul
Cine ma poate ajuta va rog sa il fac? dau funda si tot ce vrei voi

4 răspunsuri:
| 4nt0ny0 a răspuns:

Asa am patit si eu.Iti recomand sa lasi codurile, poate iti iei un destroy.

| AndreiMihai91294 explică (pentru 4nt0ny0):

Putin imi pasa de destroy, eu nu vreau sa joc "in disperare" cu silent aim, e chestia ca pe unele server is codati si vreau sa-i ofticwinking

| 4nt0ny0 a răspuns (pentru AndreiMihai91294):

Ok cum zici tu.Iti recomand badboy, are wall, aim, autoshoot si se configureaza usor.

| AndreiMihai91294 explică (pentru 4nt0ny0):

Ma ce nu intelegi din intrebarea mea? nu imi merge silent-aim si vrea uca cineva sa ma ajute sa il fac sa mearga atata tot