| BoGdY13 a întrebat:

fratilor mi-am descarcat cod de silent aim si imi spune asa sal downloandez, s-al extractez, si sa intru in cs, sa apas pe executabilul Leis, si sa intru pe sv cea ce v-am spus am si facut dar imi apare o problema deci intru in cs apas pe executabilul 'Leis' si imi iese din counter-strike fara motiv.Va rog sa ma ajutati. Dar daca aveti dati-mi si un site de silent aim+cum sa-l fac. fundita

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| NesCafe a răspuns:

Nu trebuia sa ii dai funda lui feli problema este ca tu ai cs pus la modul Software si codurile accepta doar Open GL... Pentru a iti merge leisu sa nu te mai scoata din CS intri in CS Apoi Options - Video - si undeva o sa scrie software apesi pe sageata aia de acolo bifezi open gl dai apply ok si gata