| Adutza_Ada_1997 a întrebat:

Am descarcat recent un wall hack in pc si nu mergea.m-am gandit ca este key-logger pentru ca antivirusul mi l-a detectat. am AVG Internet Security 2011. Am dat scan si antivirusul mi l-a sters, am dat restart si iar scan si nu mi-a mai gasit nimic.Cum imi dau seama daca nu mai il am in pc? Ma gandesc ca s-ar putea sa fie inca in pc-ul meu.
Funda! [apropo, cum il gasesc in task manager?]

3 răspunsuri:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Farbe bine a facut ca ai primit key Loger. SA iti fie rusine ca joci cu coduri. Pnetru a scapa de key loger este nevoie de formatarea windowsului pentru ca merge dirct in ROOT-ul windowsului. Nu se gaseste in task manager.

| Adutza_Ada_1997 explică (pentru Sharky_Fistis_1993):

Nu joc cu coduri, urasc codurile, nu l-am luat eu..si am inteles ca nu trebuie sa fac neaparat ce-ai zis tu.

| Sharky_Fistis_1993 a răspuns (pentru Adutza_Ada_1997):

Oky atunci nu fa. Insa pot sa iti spun 100 % ca altfel nu se rezolva. Cel putin din experienta mea de Prog.