| pittbull123 a întrebat:

-Buna TPU am FIFA 07 si mi-am creat un club,, si niste jucator(12)
si acesti 12 jucatori i-am transferat la clubul meu... mi-am gasit clubul in "Rest Of World" dar ca vreau sa joc meciuri cu echipa cu clubul meu imi iasa afara din fifa ce sa fac?

Va rog ajutati-ma
DAU FUNDA!winking

4 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

La fifa nu merg mutate echipele din alte ligi in altele...

| pittbull123 explică (pentru RobertMoon):

Eu nu am utat nimic...
eu am creat

| RobertMoon a răspuns:

Te referi sa joci online cu echipa ta? Ca nu inteleg ce vrei sa faci?

| pittbull123 explică (pentru RobertMoon):

Nu frate eu mi-am creat un club si vreau sa ma joc normal dar cand dau advance to game imi iasa afara din fifa... intelegi?