| DanDannn a întrebat:

Am inceput o chestie interesanta pe youtube, despre Vanatorii de Mituri San andreas. As vrea si eu o parere de la voi, cum vi se pare? sa continui?
http://www.youtube.com/watch?v=MSHCkk1Qjwo&feature=plcp
Daca v-a placut, imi puteti da un like.
Mai am o gramada de mituri de continuat, insa nu stiu daca celor ce vizioneaza acest clip le place. multumesc!

3 răspunsuri:
| Aide a răspuns:

Buna! Sa stii ca mie imi place si chiar vreau sa continui. In plus sunt o mare fana a acestui joc si de aceea imi place. Continua!

| ThEEmperoR a răspuns:

Este decizia ta. Dar daca i-ar fi interesat pe oameni ai avea peste 50k de vizionari.

| DanDannn explică:

Pai. Daca te uiti la data incarcarii, este astazi xD