| BBAlexandra a întrebat:

Am inceput sa joc un server de metin2, Apollo se numeste, si as vrea sa imi fac niste iteme PVP pentru razboinic. Ma puteti ajuta? (Dau funda!)

2 răspunsuri:
| MasterStefan a răspuns:

Si cu ce vrei sa te ajutam? E caracteru' tău...doar nu vrei sa iți facem noi itemele (oricum nimeni nu face asta).
Daca vrei detalii despre asta spune mai întâi ce rasa ești și iți zic cam ce bonusuri sa bagi.(dacă bagi)

| BBAlexandra explică (pentru MasterStefan):

Pai am spus ca sunt Razboinic. Si nu am spus ca vreau sa imi faceti itemele, ci doar sa ma 'invatati' cum sa le bonusez :-D