| UnBaiatPeNumesergiu a întrebat:

am incercat sa descarc un hack ..pt goodgame empire http://www.cheat-now.com/goodgame-empire-hackcheat-tool- v1-1/ dar cand vreau sa il descarc imi apare sa completez ceva.pot omite acea etapa? P.S Am incercat sa rezolv dar tot nu m-a lasat sa-l descarc dc? Funda celui care ma ajuta!

7 răspunsuri:
| Marius_Adrian_1992 a răspuns:

Cine imi da si mie hack good game empire uite id mess adrian. vlad77

| alex_7759 a răspuns:

Nu merita hack
eu am cont de lvl 20 si nu am bagat hack si ii ff ok asa... in plus nu poti sa il descarci pentru ca costa...

| AlinușțhuBhăăăă a răspuns:

Costă bani din cate am vazut eu dar trebuie sa fie si niște crackuri și eu caut daca găsesc te anunț

| Racu_Adrian_1996 a răspuns:

Daca vrea cineva hack goodgame empire
Testat.ID simplu.adi_112

| alexu1998 a răspuns (pentru Racu_Adrian_1996):

Mil poti da? vezi ca tiam trimis cerere de prietenie
id bulaa_aa

| Marius_Adrian_1992 a răspuns (pentru Racu_Adrian_1996):

Salut eu vreau id messenger adrian. vlad77@yajoo.com

| Marius_Adrian_1992 a răspuns (pentru Racu_Adrian_1996):

Eu vreau hack id mess adrian. vlad77@yahoo.com