Am incercat sa-mi instalez moduri pe minecraft. Mi-a mers totul bine pana cand am intrat pe minecraft si mi-a dat crash! De ce mi-a dat crash? Sau cum pot sa fac sa nu mai imi dea? Plzzz Funda!

2 răspunsuri:
| FreeKiller a răspuns:

Pentru ca ai multe moduri asa mi se intampla si mine daca iti zice ceva cu ichunk util si o versiune de exemplu 3.3.6 daca iti zice eroarea asta descarca ichuck util si o sa til fixeze daca iti da alta eroarea sa-mi zici! Funda?