| bombita a întrebat:

Am instalat adblock in browser si pop-up blocat, dar de exemplu cand intru sa vad un film online si dau play mai intai apar alte pagini dubioase ba ca ai castigat nu stiu ce, ba reclame. Sunt enervante si nu stiu cum sa scap de ele. Exista o alta posibilitate? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

Nu pentru ca alea apar doar pentru ca site-ul pe care te uiti tu la filme sa supravietuiasca el are de castigat de pe urma ca ti se deschid tie acele pagini nasoale.

| bombita explică (pentru TudyCFR):

Banuiam. Mersi!

1 răspuns: